Greta Gerell Italienska Rivieran

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Motiv från S:ta Margarita, Italienska Rivieran, signerad och daterad Gerell -64, olja på duk, ca 64x57 cm,

PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnärinnan

458915

2017-05-02