Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DIORAMA i glasflaska, 1900-tal, rektangulär glasplunta, vävstol och tre väverskor med porslinshuvuden, höjd 24,5 cm

smärre skador

458929

2017-05-05