Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DIORAMA i glasflaska, 1900-tal, rektangulär glasplunta, vävstol och tre väverskor med porslinshuvuden, höjd 24,5 cm
smärre skador
458929
2017-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här