Varja

Varja
Varja
Varja
Varja
Varja
Varja
Varja
Varja
Varja
Varja
Varja
Varja

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VARJA, silver samt stenar, Tibet, 18/1900-tal, filigran, prydd med turkoser, lapis lazuli, rodolitgranater, rubiner med mera, längd ca 32 cm

Lagning

458934

2017-05-02