Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÖLD, gjutjärn, 18/1900-tal, "Tors strid med jättarna" ca 68x48 cm
Zustandsbeschreibung
Visst slitage
458941
2017-05-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner