Sköld gjutjärn

Sköld gjutjärn
Sköld gjutjärn
Sköld gjutjärn
Sköld gjutjärn

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÖLD, gjutjärn, 18/1900-tal, "Tors strid med jättarna" ca 68x48 cm

Zustandsbeschreibung

Visst slitage

458941

2017-05-02