Jacob Ängman besticksdelar Rosenholm
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 18 dlr., silver, blanka och matta, GAB, Stockholm 1970 och 90-tal, bestående av: 4+2 matknivar, 3 matskedar, 3 smörgåsknivar, smörgåsgaffel, bordsgaffel, smörkniv, fruktkniv samt kaffesked
Slitage och repor
458974
2017-05-02