Jacob Ängman besticksdelar Rosenholm

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 18 dlr., silver, blanka och matta, GAB, Stockholm 1970 och 90-tal, bestående av: 4+2 matknivar, 3 matskedar, 3 smörgåsknivar, smörgåsgaffel, bordsgaffel, smörkniv, fruktkniv samt kaffesked

Slitage och repor

458974

2017-05-02