Skåp empirsti

Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti
Skåp empirsti

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, empirestil, ca 1880-tal, med stensskiva, fanérat i mahogny, dörr med bakomliggande hyllinredning, beslag i brännförgylld mässing, intarsiadekor, etikettmärkt Myrstedt & Stern, höjd ca 150, 79 x 43 cm, nycklar finns

458980

2017-05-02