Skåp empirsti
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, empirestil, ca 1880-tal, med stensskiva, fanérat i mahogny, dörr med bakomliggande hyllinredning, beslag i brännförgylld mässing, intarsiadekor, etikettmärkt Myrstedt & Stern, höjd ca 150, 79 x 43 cm, nycklar finns
458980
2017-05-02