Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CA NORLING, 1800-talets mitt, kyrkklocka, gjuten i brons, kläpp i järn, märkt "Gjuten af CA Norling Jönköping", höjd ca 27, diameter 28 cm
Visst slitage
458986
2017-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här