Skänk mahogny jugend

Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend
Skänk mahogny jugend

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNK, med uppsats, jugend, Stockholm tidigt 1900-tal, C. E. Jonsson möbelfabrik, brickmärkt, mahogny med beslag samt fothylsor i mässing, intarsiainlägg med dekor av blomma, höjd ca 120, 95x50 cm

Lätt ytslitage, repor samt stötmärken på ben

458988

2017-05-05