Bordslampor mässing
2017-05-02
459004
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, mässing, total höjd inkl skärm ca 105 cm
Bruksslitage