Pastell av ung kvinna
2017-05-02
459014
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Sovande ung kvinna, signerade Clara, pastell, ca 64x54 cm
Något lös från ram