Kolonnskåp 1800-tal

Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOLONNSKÅP, furu, sent 1800-tal, dörr med bakomvarande hyllinredning, toppskivan med gångjärn, höjd ca 78, diameter 42 cm

Avlutat, visst slitage

459015

2017-05-02