Besticksdelar silver jugend

Besticksdelar silver jugend
Besticksdelar silver jugend
Besticksdelar silver jugend
Besticksdelar silver jugend
Besticksdelar silver jugend
Besticksdelar silver jugend

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK 5 dlr, silver, jugend, svenska importstämplar, Gävle, 1904-05, varav: matgaffel, 2 matskedar, bordsked, bordsgaffel, total vikt ca 280 g

Delvis med slitage

459021

2017-05-02