Jens Christian Bennedsen oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN, (1893-1967): Vinterlandskap, signerad Jens Chr Bennedsen, olja på duk, 59x69 cm

459026

2017-05-02