Bruno Mathsson fåtölj Jetson
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, bärväv av canvas, ljus skinnklädsel, förkromad benställning, nackkudde, 1980-tal, etikettmärkt Bruno Mathsson Made by Dux, höjd ca 97 cm
Slitage, fläckar, några öljettlåsskruvar (fisaknas
459040
2017-05-03