Åsa Langert Konkret

Åsa Langert Konkret
Åsa Langert Konkret
Åsa Langert Konkret
Åsa Langert Konkret

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅSA LANGERT (född 1961): "Dubbla polygoner", signerad och daterad Åsa Langert 2012 på baksidan, akryl på mdf, ca 42x40 cm

459053

2017-04-29