Åsa Langert Konkret

Åsa Langert Konkret
Åsa Langert Konkret
Åsa Langert Konkret
Åsa Langert Konkret

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅSA LANGERT (född 1961): "Gul Polytrigon", signerad och daterad Åsa Langert 2015 på baksidan, akryl på papper, ca 10x22 cm

459054

2017-04-29