Slagbord / Matbord furu 1700-tal
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SLAGBORD / MATBORD, furu, 1700-tal, rokoko, svängda ben, höjd ca 73, 118x59 cm, slagen á 63 cm, total längd ca 185 cm
Maskstunget, slitage, slagen med metallbeslag/krokar på undersidan
459110
2017-05-03