Slagbord / Matbord furu 1700-tal

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SLAGBORD / MATBORD, furu, 1700-tal, rokoko, svängda ben, höjd ca 73, 118x59 cm, slagen á 63 cm, total längd ca 185 cm

Maskstunget, slitage, slagen med metallbeslag/krokar på undersidan

459110

2017-05-03