Fartygsblock treskuret trä

Fartygsblock treskuret trä
Fartygsblock treskuret trä
Fartygsblock treskuret trä
Fartygsblock treskuret trä

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

FARTYGSBLOCK, treskuret, 1900-talets början, ca 48x25 cm

Slitage

459114

2017-05-09