Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SIRI RATHSMAN (1895-1974): "St Tropez, sommaren 1931", signerad S Rathsman, olja på duk, 53x73 cm
Zustandsbeschreibung
459167
2017-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner