Tallrikar Kina 1800-tal
2017-05-03
459170
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4+2+1, porslin, Kina, 1800-tal, varierande dekor av blommor, växter och fjärilar i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 23 cm
Enstaka nagg förekommer