Salongsbord Karl Johan
Vollendet
2017-05-03
459171
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SALONGSBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, på pelarfot med förgyllda detaljer, lejontassar, höjd ca 73, 115x72 cm
Slitage, smärre skador, blekt skiva