Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, på pelarfot med förgyllda detaljer, lejontassar, höjd ca 73, 115x72 cm
Slitage, smärre skador, blekt skiva
459171
2017-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här