Salongsbord Karl Johan

Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, på pelarfot med förgyllda detaljer, lejontassar, höjd ca 73, 115x72 cm

Slitage, smärre skador, blekt skiva

459171

2017-05-03