Bord Jean Rene

Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene
Bord Jean Rene

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, skivan signerad Jean Rene, ställning av aluminium, höjd 50, 85x85 cm

Bruksslitage

459175

2017-05-03