Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i valnöt, skiva i sten, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 78, 114x63 cm, medföljer Konserveringsrapport utförd 2009

Renoverad hos konservator 2009, slitage, lagningar, senare lås och skiva

459176

2017-05-03