Byrå senbarock
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i valnöt, skiva i sten, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 78, 114x63 cm, medföljer Konserveringsrapport utförd 2009
Renoverad hos konservator 2009, slitage, lagningar, senare lås och skiva
459176
2017-05-03