Figuriner 1800-tal

Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal
Figuriner 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 1 par, 1800-tal, Bing & Gröndahl, bemålat porslin, höjd ca 18,5 cm

En sockel med smärre nagg

459186

2017-05-03