Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerade med valnöt, beslag i mässing, höjd ca 92 158x48 cm

Omarbetad från skåp, fanerbortfall, ytskador, nyckel saknas, senare skiva

459209

2017-05-03