Paul René Gaugain träsnitt

Paul René Gaugain träsnitt
Paul René Gaugain träsnitt
Paul René Gaugain träsnitt
Paul René Gaugain träsnitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-76): Flicka med fläta, signerad och daterad 1962, 27/260, färgträsnitt, 69x41 cm

smärre fläckar

459219

2017-05-03