Spiklykta

Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta
Spiklykta

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPIKLYKTA, metall, 1800-tal, genombruten dekor, för 1 ljus, höjd 34 cm

Slitage, anlupen

459239

2017-05-03