Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), vaser, 2 st, Gustavsberg 1960-tal, stengods, harpälsglasyr, signerade Friberg studiohand, höjd ca 10 resp 13,5 cm

459255

2017-05-03