Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), skålar, 2 st, Gustavsberg 1950/60-tal, stengods, harpälsglasyr, signerade Friberg studiohand, diameter ca 9 resp 12,5 cm
Bruna skålen med smärre nagg
459264
2017-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här