Pottskåp Karl Johan

Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerade med björk, svärtade lister, höjd ca 83, 36x39 cm

Slitage, lös list och nyckel medföljer, lås saknas

459271

2017-05-03