Bokställ 1700-tal rokoko

Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko
Bokställ 1700-tal rokoko

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BOKSTÄLL, 1700-tal, rokoko, förgylld och bemålad, skuren dekor, ställbar, höjd uppfälld ca 31, 48x37 cm

Lagning, torrsprickor samt åldersrelaterat slitage

459276

2017-05-03