Dosa sterlingsilver

Dosa sterlingsilver
Dosa sterlingsilver
Dosa sterlingsilver
Dosa sterlingsilver
Dosa sterlingsilver
Dosa sterlingsilver
Dosa sterlingsilver
Dosa sterlingsilver

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

GEORG JENSEN, dosa med lock, sterlingsilver, 1920-tal, höjd 4, diameter 6 cm

Smärre bucklor

459278

2017-05-03