Lanterna
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LANTERNA, koppar, tidigt 1900-tal, Kenyon & co, mässingdetaljer, färgat glas, höjd ca 60 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
459290
Päivämäärä:
2017-05-03