Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

LANTERNA, koppar, tidigt 1900-tal, Kenyon & co, mässingdetaljer, färgat glas, höjd ca 60 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

459290

Päivämäärä:

2017-05-03