Bålskål Gustavsberg
Valmis
2017-05-03
459291
| Korkein tarjous | 6 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÅLSKÅL, Gustavsberg, "Skeppet Carl XIII seglar från Karlskrona" stämplad Gustafsberg, höjd ca 18, diameter 37 cm
Smärre slitage