Bålskål Gustavsberg

Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSKÅL, Gustavsberg, "Skeppet Carl XIII seglar från Karlskrona" stämplad Gustafsberg, höjd ca 18, diameter 37 cm

Smärre slitage

459291

2017-05-03