Champagnekylare

Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 2 st., nysilver, 1900-tal, märkta Champagne Henriot Reims respektive Krug Vins Fins de Champagne, varav ena stämplar Argit, höjd 19-20,5 cm

Smärre slitage och bucklor

459297

2017-05-06