Armband lavacaméer 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, 1800-talets slut, sannolikt Italien, förgylld mässing, infattade lavacaméer i olika färger med skurna profiler i relief, senare lås och kedja, längd ca 17 cm
Slitage, caméer delvis med skador, senare lås och kedja
459311
2017-05-05