Dörröverstycke

Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, 1700-tal, kurtiserande par, olja på duk, totalmått ca 55x150 cm

459314

2017-05-03