Bricka dubbelkarott England
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRICKA, DUBBELKAROTT, England, pläter, dekor av vinrankor och druvklasar, respektive nysilver, konturerad kant, längd ca 26-66 cm
Brickans botten med gåvogravyr, karott med smärre slitage/repor
459323
2017-05-03