Bricka dubbelkarott England

Bricka dubbelkarott England
Bricka dubbelkarott England
Bricka dubbelkarott England
Bricka dubbelkarott England
Bricka dubbelkarott England
Bricka dubbelkarott England
Bricka dubbelkarott England
Bricka dubbelkarott England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, DUBBELKAROTT, England, pläter, dekor av vinrankor och druvklasar, respektive nysilver, konturerad kant, längd ca 26-66 cm

Brickans botten med gåvogravyr, karott med smärre slitage/repor

459323

2017-05-03