Pistol

Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol
Pistol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PISTOL, 2-pipig, 1800-tal, Belgien, lås och beslag med gravyr, kolv i masurbjörk, längd ca 19 cm

Slitage

459329

2017-05-03