Alfred Ekstam

Alfred Ekstam
Alfred Ekstam
Alfred Ekstam
Alfred Ekstam
Alfred Ekstam
Alfred Ekstam

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ALFRED EKSTAM (1878-1935): Skoglandskap, signerad och daterad 1915, olja på duk, ca 61x80 cm

459330

2017-05-03