Oljemålning Ture Ander

Oljemålning  Ture Ander
Oljemålning  Ture Ander
Oljemålning  Ture Ander
Oljemålning  Ture Ander

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TURE ANDER (1881-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ture Ander -38, olja på duk lagd på pannå, 79x63 cm

459331

2017-05-03