Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik, 1950-tal, svartlackerat stålrör, detaljer i teak, sits i svart konstskinn, sitthöjd ca 43 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
459334
2017-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner