Björnums Slöjdfabrik

 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik
 Björnums Slöjdfabrik

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 4 st, Bjärnums Slöjdfabrik, 1950-tal, svartlackerat stålrör, detaljer i teak, sits i svart konstskinn, sitthöjd ca 43 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

459334

2017-05-03