Skrivbordsuppsats 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
2 500 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, 1800-tal, empire, delvis silver 13 lödigt, förgylld koppar samt trä, ljusstake samt sandströare och bläckhorn, genombruten gallerkant, oidentifierad mästarstämpel PZ, ca 20 cm
Slitage, smärre renoveringsbehov
459350
2017-05-03