Skrivbordsuppsats 1800-tal

Skrivbordsuppsats 1800-tal
Skrivbordsuppsats 1800-tal
Skrivbordsuppsats 1800-tal
Skrivbordsuppsats 1800-tal
Skrivbordsuppsats 1800-tal
Skrivbordsuppsats 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 1800-tal, empire, delvis silver 13 lödigt, förgylld koppar samt trä, ljusstake samt sandströare och bläckhorn, genombruten gallerkant, oidentifierad mästarstämpel PZ, ca 20 cm

Slitage, smärre renoveringsbehov

459350

2017-05-03