Skrin silver

Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, inredning i trä, lock med monogramgravyr, graverad datering 19 10/12 26, på kulfötterlängd ca 20 cm, total vikt ca 860 g

459354

2017-05-03