Tallrikar silver
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TALLRIKAR, 2 st, silver, rokokostil, konturerade och profilerade brätten, svenska importstämplar samt Samuel Pettersson, Norrköping, 1923, diameter ca 32-34 cm, vikt ca 1260 g
Smärre repor
459355
2017-05-04