Tallrikar silver

Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver
Tallrikar silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

TALLRIKAR, 2 st, silver, rokokostil, konturerade och profilerade brätten, svenska importstämplar samt Samuel Pettersson, Norrköping, 1923, diameter ca 32-34 cm, vikt ca 1260 g

Zustandsbeschreibung

Smärre repor

459355

2017-05-04