Gunnar Bergqvist

Gunnar Bergqvist
Gunnar Bergqvist
Gunnar Bergqvist
Gunnar Bergqvist

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Utsikt mot Katarinahissen, signerad Gunnar Bergqvist, olja på pannå, ca 38x31 cm

459365

2017-05-04