Bestick nysilver

Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver
Bestick nysilver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, ca 115 dlr, nysilver, mat-, bords-, fisk och uppläggningsbestick, kaffeskedar, Holland, 1900-talets mitt, i originalschatull

Scahtull med skador

459368

2017-05-04