Matbord
2017-05-04
459369
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, med 2 iläggsskivor à 51 cm, ben med mässingshylsor, bordets höjd ca 76, diameter 110 cm, totalbredd 212 cm.
Slitage